KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14052020
nr 1405 2020
Madeleine Quist Odgren
(f. 1940), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -77. Mixed media, 20x16 cm, yttermått inklusive ram: 33x27 cm
Madeleine Quist Odgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:43:07
8/6 10:53:28
300 kr
16/6 10:05:24
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Madeleine Quist Odgren
Läs mer om Madeleine Quist Odgren